3 - 1
ΟΑΚΑ
90'Απόκρυψη Σχολίων
21:24

90+5' Τέλος της αναμέτρησης

21:24

93' Δεύτερη κίτρινη και αποβολή για τον Παπάζογλου

Περισσότερα μέχρι 21:22
21:22

Κίτρινη κάρτα στον Καπουράνη

21:17

89' Εξαιρετική ενέργεια και σουτ του Σισοκό εντός περιοχής, η μπάλα φεύγει ελάχιστα άουτ

21:10

82' Αλλαγή για τον Παναθηναϊκό. Ο Φορναρόλι στην θέση του Τοτσέ

21:09

81' Κεφαλιά του Παπάζογλου, η μπάλα φεύγει άουτ

21:09

79' Ο Καπουράνης παίρνει τη θέση του Κυζιρίδη

Περισσότερα μέχρι 21:06
21:06

78' Ο Εσπάρθα παίρνει τη θέση του Μαυρία που ζήτησε ο ίδιος αλλαγή λόγω ενοχλήσεων

21:03

75' Γκολ για τον Παναθηναϊκό. Ο Τοτσέ βγάζει ωραία την κάθετη για τον Τοτσέ και αυτός με πλασέ στέλνει την μπάλα στα δίχτυα για το 3-1.

21:02

74' Ο Σισοκό για ακόμα μία φορά φεύγει εξαιρετικά από δεξιά, όμως το γύρισμά του είναι... τραγικό.

20:59

70' Ο Βερόν «γκρεμίζει» με το σώμα μέσα στην περιοχή τον Σισοκό, όμως ο διαιτητής αφήνει το ματς να συνεχιστεί.

20:57

69' Μεγάλη ευκαιρία για τον Παναθηναϊκό. Ο Σισοκό βγάζει ωραία στον Ζέκα μέσα στην περιοχή, αυτός σουτάρει, όμως ο πορτιέρο των Κρητικών αποκρούει!

20:57

68' Αλλαγή για τον ΟΦΗ. Ο Βιτώρος παίρνει τη θέση του Περογμαβράκη

20:56

68' Ευκαιρία για τον Παναθηναϊκό. Σουτ του Μαυρία έξω από την περιοχή, αποκρούει ο Αγριμάκης, ενώ στο δεύτερο σουτ του Μαρίνου από κοντά, αντιδρά και πάλι σωστά ο πορτιέρο του ΟΦΗ

Περισσότερα μέχρι 20:51
20:51

63' Ευκαιρία για τον Παναθηναϊκό. Ο Σισοκό εκτελεί το κόρνερ, ο Μπουμσόνγκ με ένα... περίεργο σουτ στέλνει την μπάλα στο οριζόντιο δοκάρι και άουτ.

20:47

59' Ο Σεϊταρίδης μπαίνει ωραία στην περιοχή από δεξιά, όμως στο γύρισμα που κάνει δεν βρίσκει κανέναν

20:40

51' Αλλαγή για τον ΟΦη. Ο Ζαχαράκης στην θέση του Κουρδάκη

20:39

51' Ευκαιρία για τον ΟΦΗ. Φεύγει στην κόντρα ο Κουτσιανικούλης, όμως δεν τελειώνει σωστά την φάση και μπλοκάρει εύκολα ο Καρνέζης

Περισσότερα μέχρι 20:33
20:33

46' Έναρξη δευτέρου ημιχρόνου