90'Απόκρυψη Σχολίων
19:04

Τέλος της αναμέτρησης!

19:03

91' Δοκάρι για την Κέρκυρα. Σουτάρα του Γκόμες η μπάλα στο δοκάρι!

19:02

90' Ωραίο γύρισμα του Μπενίτες, σουτάρα του Αφελάι, όμως η μπάλα φεύγει άουτ!

19:01

Φθάσαμε στο 90' χωρίς κάτι ιδιαίτερο...

18:56

84' Σύγκρουση Καϊκούτ με Ρομπέρτο, ευτυχώς δεν χτύπησαν!

18:55

83' Σουτ του Ομάρ, μπλόκαρε ο Κουτζαβασίλης

18:54

78' Αλλαγή για την Κέρκυρα. Στη θέση του Καρντόζο, ο Μεντής

18:54

75' Καλή ευκαιρία για τον Ολυμπιακό! Σου του Μπενίτες, διώχνει εντυπωσιακά ο Κουτζαβασίλης

Περισσότερα μέχρι 18:44
18:44

73' Πάσες Αφελάι - Μήτρογλου μέσα στην περιοχή, δεν κάνουν όμως σουτ...

18:44

71' Αλλαγή για την Κέρκυρα. Στη θέση του Λεάλ, ο Καϊκούτ

18:38

Αλλαγή για τον Ολυμπιακό. Στη θέση του Μποτία ο Αφελάι

Περισσότερα μέχρι 18:34
18:34

Με τρεις επιθετικούς και τον Φορτούνη «κόφτη» πλέον!

18:34

62' Σουτάρα του Εντινγκά, η μπάλα φεύγει λίγο άουτ

18:34

62' Αλλαγή για τον Ολυμπιακό. Ο Τσόρι εκτός, στην θέση του ο Μπενίτες

18:26

55' Αλλαγή για τον Ολυμπιακό. Ο Μήτρογλου στην θέση του Ντοσεβί

18:23

52' Μακρινό σουτ του Φορτούνη, μπλοκάρει ο πορτιέρο της Κέρκυρας

Περισσότερα μέχρι 18:22
18:22

Αλλαγή και για την Κέρκυρα. Στη θέση του Φάμπιο, ο Γεωργακόπουλος

18:20

48' Γκολ για τον Ολυμπιακό! Ο Χάρα με ωραία κεφαλιά μετά από κόρνερ του Τσόρι, έκανε το 3-0!

18:19

46' Έναρξη δευτέρου ημιχρόνου

Περισσότερα μέχρι 18:01
18:01

45' Λήξη ημιχρόνου

17:59

41' Απευθείας φάουλ του Λεάλ, η μπάλα λίγο άουτ!

17:56

40' ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ευκαιρία για τον Χάρα!!! Ο Φορτούνης γυρίζει την μπάλα και ο Χάρα μπροστά από κενή εστία, στέλνει την μπάλα άουτ

17:55

39' Ο Τσόρι στέλνει την μπάλα στα δίχτυα, όμως ο επόπτης σταματάει την φάση ως οφσάιντ. Λάθος απόφαση!

Περισσότερα μέχρι 17:52
17:52

36' Καλή στιγμή για τον Ολυμπιακό! Ο Φορτούνης παίζει πολύ ωραία το 1-2 με τον Χάρα, μπαίνει στην περιοχή, όμως το σουτ που κάνει κοντράρει και φεύγει κόρνερ

17:52

35' Σουτάρα του Μαζουακού από πολύ μακριά, δύσκολα μπλοκάρει ο πορτιέρο της Κέρκυρας

17:45

Ο Ολυμπιακός με τα δύο αυτά γκολ έφτασε τα 2.200 στην Α' Εθνική

17:43

26' Γκολ για τον Ολυμπιακό! Ο Σιόβας με πρώτη κεφαλιά στέλνει την μπάλα στο δοκάρι και στην επαναφορά ο Μποτία με ωραίο τελείωμα κάνει το 2-0

Περισσότερα μέχρι 17:35
17:35

19' Καλή ευκαιρία για τον Ολυμπιακό! Πολύ ωραίο σου του ΦΟρτούνη, η μπάλα φεύγει λίγο άουτ

17:35

17' Ο Ομάρ δίνει ωραία μέσα στην περιοχή στον Χάρα, αυτός όμως... καταστρέφει την φάση και βγάζει την μπάλα άουτ μόνος του

17:32

12' Ευκαιρία για τον Ολυμπιακό. Κεφαλιά του Ντινγκά, ο Χάρα πήρε την δεύτερη κεφαλιά αλλά η μπάλα έφυγε άουτ

17:25

8' Γκολ για τον Ολυμπιακό! Ο Τσόρι εκτελεί το φάουλ, η μπάλα δεν βρίσκει σε κανέναν και τελικά καταλήγει στα δίχτυα για το 1-0

17:24

5' Σουτ του Ντομίνγκες από το ημικύκλιο, ο Κουτζαβασίλης σε κόρνερ

Περισσότερα μέχρι 17:21