ΤελικόΑπόκρυψη Σχολίων
18:35

Ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας! Καλό σας απόγευμα!

18:33

90+3' Λήξη του αγώνα

18:32

Τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων

18:29

89' Σουτ του Μπενίτες διώχνει σε κόρνερ ο Θεοδωρόπουλος.

18:26

85' 86' Αλλαγή για τον Αστέρα. Ο Σκουρτάι στη θέση του Μπαράλες.

18:24

Ο Ντοσεβί βγαίνει μόνος του, σουτάρει με τον Θεοδωρόπουλο να αποκρούει, αλλά την μπάλα να φτάνει στον Φορτούνη που με ωραίο σουτ έκανε το 2-0.

18:23

83' Γκολ για τον Ολυμπιακό με Φορτούνη!

Περισσότερα μέχρι 18:20
18:20

80' Όμορφο σουτ του Μπενίτες, αλλά η μπάλα έφυγε άουτ.

18:20

80' Αλλαγή για τον Αστέρα. Ο Φερνάντες στη θέση του Μουνάφο.

18:19

79' Νέα φάση για τον Ολυμπιακό. Ο Μπενίτες βγήκε φάτσα με τον Θεοδωρόπουλο, αλλά δεν μπόρεσε να στείλει την μπάλα προς την εστία.

18:16

76' Τεράστια φάση για τον Ολυμπιακό! Κεφαλιά του Χάρα μετά απο κόρνερ, η μπάλα στο δοκάρι!

18:10

70' Κεφαλιά του Σιόβα άουτ

18:08

68' Αλλαγή για τον Αστέρα. Ο Μπαντιμπανγκά στη θέση του Κουρμπέλη.

18:07

66' Τεράστια ευκαιρία για τον Αστέρα. Σέντρα μέσα στην περιοχή, ο Ιγκλέσιας πιάνει την κεφαλιά και στέλνει την μπάλα λίγο πάνω από τα δοκάρια του Ρομπέρτο.

Περισσότερα μέχρι 18:05
18:05

66' Αλλαγή για τον Ολυμπιακό. Ο Τσόρι δίνει τη θέση του στον Μπενίτες.

18:04

64' Καλή στιγμή για τον Ολυμπιακό με τον Ιγκλέσιας να κόβει πριν τον Εντινγκά.

18:02

62' Σουτ του Μαζουακού, ψηλά άουτ η μπάλα

σχόλιο από Θρύλος 7
Καλησπέρα σε όλους, ΘΡΥΛΕ γερά τέλειωσε το σήμερα.
18:01

Ο Αστέρας είναι καλύτερος στο δεύτερο μέρος πιέζοντας τον Ολυμπιακό για την ισοφάριση.

17:57

57' Σουτ του Εντινγκά άουτ η μπάλα

17:56

56' Αλλαγές για τον Ολυμπιακό. Ο Φορτούνης στη θέση του Αφελάι και ο Εντινγκά στη θέση του Κασάμι.

17:56

56' Πολύ μεγάλη φάση για τον Αστέρα που κατέληξε σε άστοχο σουτ του Μπαράλες.

17:54

55' Άστοχη εκτέλεση φάουλ από τον Μπαράλες

17:53

53' Κίτρινη στον Μποτία

17:51

52' Κίτρινη κάρτα στον Ιγκλέσιας

17:51

51' Δυνατό σουτ του Μαζουακού, άουτ η μπάλα

Περισσότερα μέχρι 17:50
17:50

50' Νέα φάση για τον Αστέρα. Μπέρδεμα στην άμυνα του Ολυμπιακού, με τον Ρομπέρτο να μπλοκάρει πριν παρέμβει κάποιος παίκτης του Αστέρα.

17:48

48' Ωραία κεφαλιά-ψαράκι του Μπαράλες, η μπάλα φεύγει άουτ.

17:45

46' Σέντρα στο δεύτερο ημίχρονο

Περισσότερα μέχρι 17:30
17:30

45' Τέλος του πρώτου ημιχρόνου

17:25

41' Κεφαλιά του Μποτία λίγο άουτ η μπάλα.

17:23

38' Ο Μπαράλες πρόλαβε την μπάλα πριν βγει άουτ, έβγαλε στον Μάσα που σούταρε μέσα από την περιοχή, αλλά έστειλε την μπάλα άουτ μετά από κόντρες.

Περισσότερα μέχρι 17:20
17:20

35' Σέντρα του Τσόρι από δεξιά, ο Αφελάι πιάνει την κεφαλιά, αλλά στέλνει την μπάλα άουτ.

17:15

29' Ο Μάσα μπαίνει στην περιοχή με τον βοηθό να δίνει κακώς οφστάιντ, μιας και τον παίκτη του Αστέρα κάλυπτε ο Σαλίνο.

17:14

Έχει ανέβει στο γήπεδο ο Αστέρας που ψάχνει με μεγαλύτερο ζήλο πλέον την ισοφάριση.

17:09

22' Ευκαιρία για τον Αστέρα με τον Μάσα να ανοίγει υπερβολικά την μπάλα και τον Σιόβα να προλαβαίνει και να διώχνει

Περισσότερα μέχρι 17:05
17:05

20' Επικίνδυνο γύρισμα του Ντοσεβί, ο Θεοδωρόπουλος πέφτει και μπλοκάρει.

16:59

Ο Αφελάι έκανε το γύρισμα από αριστερά, η μπάλα πέρασε από όλους και έφτασε στον Τσόρι που από το σημείο του πέναλτι σούταρε, ανοίγοντας το σκορ για τον Ολυμπιακό.

16:58

13' Γκολ για τον Ολυμπιακό με τον Τσόρι!

16:57

Ο Ολυμπιακός είναι καλύτερος σε αυτά τα πρώτα λεπτά, χωρίς να έχει δημιουργήσει ωστόσο κάποια κλασική ευκαιρία.

16:51

6' Σουτ του Ιγκλέσιας η μπάλα στην αγκαλιά του Ρομπέρτο.

16:51

5' Επικίνδυνη σέντρα του Σαλίνο, διώχνει η άμυνα του Αστέρα.

Περισσότερα μέχρι 16:49
16:49

4' Σουτ του Μιλιβόγεβιτς η μπάλα άουτ