90'Απόκρυψη Σχολίων
19:08

ΤΕΛΟΣ της αναμέτρησης, νίκη ΠΑΟΚ με 1-0

19:06

92' ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ!! Από πολύ κοντά ο Παπαδόπουλος στέλνει την μπάλα στο οριζόντιο δοκάρι!!

19:02

86' Φωνάζει για πέναλτι στον Κλάους ο ΠΑΟΚ και μάλλον έχει δίκιο...

18:57

83' Γκολ για τον ΠΑΟΚ! Ο Κωντσταντινίδης κάνει την σέντρα, ο Παπαδόπουλος κοντρολάρει και με ωραίο σουτ στέλνει την μπάλα στα δίχτυα για το 1-0

Περισσότερα μέχρι 18:54
18:54

Ο Πορτογάλος φεύγει με το ειδικό αυτοκινητάκι εκτός γηπέδου. Θα γίνει και αυτός αλλαγή. Στην θέση του ο Παπαγιανόπουλος

18:52

Ο Πορτογάλος δέχεται τις πρώτες βοήθειες, όμως κλαίει από τον πόνο!!!

18:52

78' Στο έδαφος ο Ρικάρντο Κόστα, κρατάει το γόνατό του και ουρλιάζει από τον πόνο. Φαίνεται να έχει χτυπήσει πολύ...

18:51

77' Μία ακόμα εκτέλεση φάουλ - σέντρα για τον ΠΑΟΚ, διώχνει η άμυνα του Εργοτέλη

18:48

74' Κίτρινη κάρτα στον Παπαδόπουλο

18:47

72' Αλλαγή για τον Εργοτέλη. Ο Καλέ μέσα. Έξω ο Χαντί.

18:45

70' Ο Παπαδόπουλος πήρε την θέση του Περέιρα.

18:42

Ο Περέιρα παίρνει την μπάλα πολύ κοντά στο τέρμα, αντί να σουτάρει πασάρε στον Κλάους, όμως η άμυνα σταματάει την μπάλα πάνω στην γραμμή και στην συνέχεια οι παίκτες του Εργοτέλη διώχνουν σε κόρνερ

Περισσότερα μέχρι 18:40
18:40

66' ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ!!

18:30

56' Μεγάλη ευκαιρία για τον Εργοτέλη! Ο Τζανακάκης μπαίνει στην περιοχή, κάνει και το σουτ, όμως ο Ιτάνζ αποκρούει και ο Βίτορ διώχνει σε κόρνερ!

Περισσότερα μέχρι 18:26
18:26

52' Ο Ολαϊτάν φεύγει ωραία στην κόντρα, όμως αργεί και το γύρισμά του κόβεται

18:22

48' Μεγάλη ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ! Κεφαλιά του Περέιρα, διώχνει εντυπωσιακά ο Καβουσάκης σε κόρνερ

18:18

46' Έναρξη δευτέρου ημιχρόνου

Περισσότερα μέχρι 18:02
18:02

8-0 οι τελικές 71-29 η κατοχή. Παρά τα στατιστικά πάνως, ο ΠΑΟΚ για την ώρα ΔΕΝ έχει πατήσει τον Εργοτέλη!

18:01

45' Τέλος ημιχρόνου, απογήτευση στην Τούμπα!

17:58

44' Σουτ του Νομπόα, η μπάλα φεύγει άουτ

17:57

43' Εκτέλση φάουλ του Νομπόα, κεφαλιά του Τζιόλη, η μπάλα φεύγει άουτ

17:56

42' Αλλαγή για τον ΠΑΟΚ. Ο Ρατς αποχωρεί και στην θέση του ο Κωνσταντινίδης

Περισσότερα μέχρι 17:55
17:55

40' Μετριότατος ο ΠΑΟΚ, δεν μπορεί να κάνει φάση στον Εργοτέλη, σε μία ομάδα που μέχρι τώρα ήταν απίστευτα κακή στην άμυνα...

17:52

37' Πρόβλημα με τον Ρατς, ζητάει αλλαγή!

17:47

32' Εκτέλεση φάουλ από τον Νομπόα, ο Ρικάρντο Κόστα παίρνει την κεφαλιά, όμως σαν... αμυντικός στέλνει την μπάλα πολύ άουτ.

17:45

30' Πέμπτο κόρνερ για τον ΠΑΟΚ, ξανά από το Ρατς, διώχνει εύκολα η άμυνα του Εργοτέλη

17:44

29' Ωραία κίνηση του Μακ μέσα στην περιοχή, όμως το σουτ που επιχειρεί σταματάει στα σώματα

Περισσότερα μέχρι 17:40
17:40

26' Τρίτο κόρνερ για τον ΠΑΟΚ...

17:32

15' Καλύτερος ο ΠΑΟΚ, έχει τον έλεγχο του ματς, αλλά δεν έχει τις φάσεις...

17:27

Στο θέμα (πανω από την φόρμα του Live) μπορεί να δείτε και την τεράστια ευκαιρία του Κλάους σε βίντεο

Περισσότερα μέχρι 17:20
17:20

Στο γήπεδο δεν βρίσκονται περισσότεροι από 1.500 φίλαθλοι!

17:20

5' Απίστευτη ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ! Ο Νομπόα κάνει εξαιρετική προσπάθεια, αποφεύγει δύο αντιπάλους, ο Γκολάσα κάνει το γύρισμα, όμως ο Κλάους σε ΚΕΝΗ εστία από κοντά σουτάρει άουτ!!!

17:17

2' Δοκάρι για τον ΠΑΟΚ! Μετά από ωραία συνδυασμό των Περέιρα - Γκολάσα, ο Μακ πιάνει το σουτ εντός περιοχής, όμως η μπάλα σταματάει στο οριζόντιο δοκάρι

17:15

1' Έναρξη της αναμέτρησης

17:12

Αποδοκιμάστηκε από τους λίγους φιλάθλους του ΠΑΟΚ ο Γεωργιάδης!

Περισσότερα μέχρι 17:08
17:08

Σαν... τιμωρημένος ο ΠΑΟΚ, καθώς το γήπεδο είναι σχεδόν άδειο!

17:07

Διαιτητής της αναμέτρησης θα είναι ο Γιώργος Κομίνης. Ο ρέφερι από τη Θεσπρωτία θα έχει βοηθούς τον Γιώργο Κάλφογλου (Θεσπρωτίας) και Κοσμά Χαρίση (Γρεβενών). Τέταρτος διαιτητής ορίστηκε ο Δημήτρης Θάνος (Γρεβενών) και παρατηρητής διαιτησίας ο Γιώργος Σταθόπουλος (Αχαΐας).

17:07

Στον πάγκο είναι οι: Δερμιτζάκης, Σολάρι, Ρέντζας, Καλέ, Κοζορώνης, Φίντελεφ και Τζίλας

17:06

Η ενδεκάδα του Εργοτέλη: Καβουσάκης, Πίτσος, Τζανακάκης, Γκορκς, Λουβιόν, Γκέντσογλου, Χαντί, Μπόε – Καν, Χουλά, Χαλκιαδάκης και Ολαϊτάν.

17:06

Στον πάγκο είναι οι: Γιακουμής, Κωνσταντινίδης, Κίτσιου, Σαλπιγγίδης, Παπαγιαννόπουλος, Κουλούρης και Παπαδόπουλος.

17:06

Η ενδεκάδα του ΠΑΟΚ: Ιτάνζ, Σκόνδρας, Βίτορ, Ρικάρντο Κόστα, Ρατς, Τζιόλης, Νομπόα, Μακ, Γκολάσα, Περέιρα και Αθανασιάδης.

17:06

Το πρώτο ματς χωρίς τον Άγγελο Αναστασιάδη για τον ΠΑΟΚ, ο οποίος ψάχνει την επιστροφή στις νίκες κόντρα στον Εργοτέλη