Ολυμπιακός - Ατρόμητος

2 - 1
"Γ.Καραϊσκάκης"
Novasports 1
90+5`Απόκρυψη Σχολίων
21:25

90+5` Λήξη του ματς

21:24

Στο έδαφος ο Αγκουαζί, μικρή διακοπή

21:22

Τρία λεπτά οι καθυστερήσεις

21:18

88` Κίτρινη στον Δημούτσο για φάουλ στον Φορτούνη

Περισσότερα μέχρι 21:13
21:13

82` Ο Μαρσελίνιο βγαίνει στην πλάτη της άμυνας και με ωραίο πλασέ πάνω από τον Μέγιερι κάνει το 2-1!

21:11

81` Κίτρινη ο Φυτανίδης

21:10

Μικρή διακοπή λόγω τραυματισμού του Φυτανίδη

21:08

77` Ο Κασάμι αντί του Μανιάτη

21:07

77` Ο Ναπολεόνι στη θέση του Παπάζογλου

21:06

13-2 οι τελικές

21:04

73` O Φορτούνης σε φάουλ έξω από την περιοχή, πατά την μπάλα στον Μήτρογλου που σουτάρει δυνατά στην γωνία για το 2-0!

Περισσότερα μέχρι 21:00
21:00

69` Ο Ντοσεβί στη θέση του Αφελάι και ο Φορτούνης αντί του Τσόρι

20:59

69` Ο Ντουρμάζ πατάει την μπάλα στον Μήτρογλου, σουτ άουτ

20:53

63` Ο Μαρσελίνιο στη θέση του Μπρίτο

20:50

59` Ο Ολυμπιακός βγαίνει ωραία στην κόντρα, ο Ντουρμάα από δεξιά συγκλίνει προς τα μέσα και σουτάρει, η μπάλα κοντράρει στον Λαζαρίδη και φεύγει κόρνερ

Περισσότερα μέχρι 20:41
20:41

51` Γεμάτο σουτ του Ντομίνγκες έξω από την περιοχή, λίγο άουτ

20:38

48` Kίτρινη στον Ούμπιδες για φάουλ στον Μανιάτη

20:36

46` Έναρξη του δευτέρου μέρους

Περισσότερα μέχρι 20:20
20:20

45+2` Λήξη του πρώτου μέρους

20:19

45+2` Εκτέλεση φάουλ του Ντουρμάζ από τα 25 μέτρα, σκάει η μπάλα, αλλά μπλοκάρει ο Γκορμπούνοφ

Περισσότερα μέχρι 20:14
20:14

Οι οπαδοί του Ολυμπιακού ζητάνε να μπει ο... Κατσουράνης

20:14

42` Ο Κιβρακίδης στη θέση του Νάστου

20:11

39` Ωραία προσπάθεια του Μήτρογλου στην περιοχή που από θέση δεξιά ξεφεύγει από τους αντιπάλους του αλλά το σουτ που εξαπολύει αποκρούει ο Γκορμπούνοφ

20:03

30` Ο Αφελάι με ψηλοκρεμαστή κεφαλιά στο ύψος του πέναλτι από τη σέντρα δεξιά του Τσόρι το 1-0!

Περισσότερα μέχρι 20:00
20:00

Χαμογελαστός ο Κατσουράνης στον πάγκο!

19:49

17` Ο Τσόρι με τη μία βρίσκει πολύ ωραία στην περιοχή τον Αφελάι, κόβεται την τελευταία στιγμή από τον Φυτανίδη

Περισσότερα μέχρι 19:46
19:46

14` Kίτρινη στον Μπάλλα για φάουλ στον Μήτρογλου

19:40

8` Καλοζυγισμένο σουτ του Ντουρμάζ έξω δεξιά από την περιοχή, στην εξωτερική πλευρά των διχτύων

19:36

Mε 4-2-3-1 ο Ολυμπιακός, κλασικό 4-3-3 για τον Ατρόμητο

19:32

1` Έναρξη του αγώνα

Περισσότερα μέχρι 19:30
19:30

Στον πάγκο του Ολυμπιακού: Γιαννιώτης, Κασάμι, Χάρα, Φουστέρ, Φορτούνης, Μπενίτες, Ντοσεβί

19:29

Στον πάγκο του Ατρομήτου: Μπάρκας, Κατσουράνης, Καράσκο, Ναπολεόνι, Λεϊτε, Κιβρακίδης, Πίτου Γκαρσία

19:28

Πριν από το ματς θα τηρηθεί ενός λεπτού σιγή στη μνήμη των θυμάτων της Θύρας 7

19:28

Αρκετά τα υβριστικά συνθήματα και για τον Κώστα Κατσουράνη

19:26

"Άντε γεια, άντε γεια, πρωτάθλημα ξανά στον Πειραιά» και «Να ‘τοι, να ‘τοι οι πρωταθλητές» ακούστηκαν γι’ αρκετή ώρα στο γήπεδο, με τον κόσμο στο "Καραϊσκάκη" να χαίρεται με την ψυχή του την γκέλα του ΠΑΟΚ!

19:25

Ατρόμητος (Ρικάρντο ΣαΠίντο): Γκορμπούνοφ, Κούρος, Αγκουαζί, Φυτανίδης, Μπρίτο, Παπάζογλου, Νάστος, Μπάλλας, Δημούτσος, Ουμπίντες, Λαζαρίδης.

19:25

Ολυμπιακός (Βίτορ Περέιρα): Μέγιερι, Σαλίνο, Αυλωνίτης, Σαντάνα, Γιαννούλης, Μανιάτης, Μιλιβόγεβιτς, Αφελάι, Ντουρμάζ, Ντομίνγκες, Μήτρογλου