90'Απόκρυψη Σχολίων
21:21

Τέλος της αναμέτρησης

21:17

87' Τετ α τετ για τον Ολυμπιακό με τον Φορτούνη, δεν μπορεί να σκοράρει ο ΦΟρτούνης

21:15

85' Γκολ για τον Ολυμπιακό. Ο ΦΟυστέρ εκτελεί το πέναλτι και κάνει το 8-0

21:15

84' Πέναλτι για τον Ολυμπιακό, σε ανατροπή του Σαλίνο

Περισσότερα μέχρι 21:13
21:13

83' Μακρινό σουτ του Πελέ, η μπάλα φεύγει άουτ. Γκρίνια στην εξέδρα...

21:12

82' Γκολ για τον Ολυμπιακό! Ο Ντουρμάζ με ωραία προσπάθεια μπαίνει στην περιοχή, γυρίζει ωραία, σουτάρει ανάμεσα από πέντε παίκτες και κάνει το 7-0!

21:11

17-3 οι τελικές προσπάθειες στον αγώνα

21:07

77' Σουτ του Χάρα, η μπάλα φεύγει άουτ

Περισσότερα μέχρι 20:56
20:56

63' Αλλαγή για τον Τύρναβο: Ο Ότα αντί του Αλεξίου

20:53

Δεν θα ξαναδούμε την ενδεκάδα του Ολυμπιακού που βλέπουμε αυτή τη στιγμή: Αριστερά στην άμυνα ο Μπουχαλάκης και στόπερ οι Μιλιβόγεβιτς, Βούρος.

20:51

58' Αλλαγή για τον Ολυμπιακό: Ο Πελέ πέρασε στη θέση του Γιαννούλη

20:49

57' ΓΚΟΛΑΡΑ για τον Ολυμπιακό και 6-0! Ξανά με απευθείας ο Ντουρμάζ βρίσκει δίχτυα!

20:45

55' Γκολάρα Ντουρμάζ! Απευθείας φάουλ, η μπάλα κάπου βρίσκει, χτυπάει στο οριζόντιο και καταλήγει στα δίχτυα για το 5-0!

Περισσότερα μέχρι 20:44
20:44

53' Κοντά στο γκολ ο Ολυμπιακός με κεφαλιά του Μπενίτες, προλαβαίνει και αποκρούει ο Ντάλας

20:39

50' Φορτσάτος έχει μπει στο δεύτερο ημίχρονο ο Ολυμπιακός...

20:36

46' Αλλαγή τερματοφύλακα στον Τύρναβο. Ο Ντάλλας πέρασε στην θέση του Μάλτζαρη.

20:35

Ο Χάρα πάει στην κορυφή της επίθεσης δίπλα στον Μπενίτες και κάνει το ντεμπούτο του στα ερυθρόλευκα!

20:35

Αλλαγές για τον Ολυμπιακό: Ο Φουστέρ στην  θέση του Μαζουάκου, ο Χάρα στην θέση του Διαμαντάκου