90'Απόκρυψη Σχολίων
19:08

Τέλος της αναμέτρησης

19:07

90+2' Καλή στιγμή για τον Ολυμπιακό! Ωραία κάθετη Ντουρμάζ σε Σαλίνο που σουτάρει πάνω σε αντίπαλο παίρνοντας κόρνερ.

19:04

87' Μεγάλη ευκαιρία για τον Τύρναβο, απέκρουσε ο Μέγιερ!

Περισσότερα μέχρι 19:00
19:00

84' Γκολ για τον Ολυμπιακό! Ο Ντουρμάζ βγάζει την μπαλιά και ο Μιλιβόγιεβιτς με ωραίο σουτ κάνει το 0-3!

18:48

74' Υπόδειξη οφσάιντ για τον Γιαννούλη σε φάση που εξελίχθηκε σε γκολ...

18:47

4-2-3-1 ο Ολυμπιακός με τον Ολαϊτάν στην κορυφή!

18:47

72' Ο Γκαζαριάν έξω. Μέσα ο Μιλιβόγιεβιτς.

Περισσότερα μέχρι 18:42
18:42

69' Αλλαγή για τον Τύρναβο. Εκτός ο Παπασάββας, μέσα ο Αλεξίου

18:40

67' Ωραία κίνηση του Ολαϊτάν, κακή σέντρα...

18:35

62' Δεύτερη αλλαγή για τον Ολυμπιακό. Ο Φορτούνης αντί του Πελέ

18:35

62' Αλλαγή για τον Ολυμπιακό. Ο Μπενίτες αποχωρεί και στην θέση του περνάει ο Ολαϊτάν. Έντακα μήνες μετά ο Νιγηριανός επιστρέφει στα γήπεδα

18:31

57' Νέα καλή στιγμή για τον Τύρναβο! Μετά από γύρισμα του Μιλουτίνοβιτς, ο Παπασάββα έκανε το σουτ, όμως ο Μέγιερι είπε πάλι «όχι»

Περισσότερα μέχρι 18:29
18:29

54' Νέο σουτ του Μιλουτίνοβιτς, η μπάλα φεύγει άουτ

18:28

52' Ο Μιλουτίνοβιτς σουτάρει προς την εστία του Ολυμπιακού με τον Μέγιερι να μπλοκάρει την μπάλα.

18:25

Κίτρινη στον Γεωργίου για σκληρό μαρκάρισμα στον Ντουρμάζ.

18:24

Ολαϊτάν, Σάλιακας και Ιμπραΐμ κάνουν προθέρμανση από πλευράς Ολυμπιακού.

18:19

46' Δύο αλλαγές για τον Τύρναβο: Ο Μιλουτίνοβιτς στην θέση του Ντατίδη. Ο Σολφερίνο αντί του Οτά

18:19

46' Έναρξη δευτέρου ημιχρόνου

Περισσότερα μέχρι 18:05
18:05

39%-61%. 0-6 οι τελικές.

18:03

45+1' Τέλος πρώτου ημιχρόνου

Περισσότερα μέχρι 17:59
17:59

Πιέζει για το τρίτο γκολ ο Ολυμπιακός..

17:57

40' Στο έδαφος ο Μπενίτς, μετά από δυνατό φάουλ που το έγινε, βγαίνει εκτός για τις πρώτες βοήθειες

17:54

36' Ο Ολυμπιακός ελέγχει πλέον απόλυτα τον αγώνα, παρά τα λάθη στη μεσαία γραμμή.

Περισσότερα μέχρι 17:43
17:43

Αν και δεν υπάρχει σωστό ριπλέι, ο Μπενίτες μάλλον ξεκινάει από οφσάιντ

17:43

26' Γκολ για τον Ολυμπιακό! Ο Διαμαντάκος βρίσκει ωραία τον Μπενίτες, αυτός φεύγει μόνος του στην  κόντρα και κάνει το 0-2

17:39

23' Καλή στιγμή για τον Ολυμπιακό. Απευθείας φάουλ του Πελέ από μακριά, η μπάλα φεύγει λίγο δίπλα από το δοκάρι

17:35

19' Καλή ευκαιρία για τον Ολυμπιακό. Ο Γιαννούλης βγάζει την σέντρα, ο Μπενίτες κοντρολάρει και βγάζει για τον ΔΙαμαντάκο, όμως αυτός από κοντά μπαίνει στην πορεία της μπάλας με το στήθος και την στέλνει άουτ...

17:35

18' Ξανά πρόβλημα με τον Πελέ, ο οποίος δέχθηκε την μπάλα στο πρόσωπο

Περισσότερα μέχρι 17:26
17:26

10' Ο Πελέ ενημέρωσε τον Περέιρα πως είναι καλά και δεν χρειάζεται αλλαγή.

17:20

3' ΓΚΟΛΑΡΑ Μπενίτες και 0-1! Περνάει τρεις αντιπάλους του σαν... σταματημένους και από πλάγια θέση στέλνει την μπάλα στα δίχτυα

17:19

2' Πρόβλημα πολύ νωρίς για τον Ολυμπιακό, καθώς ο Πελέ δείχνει να πονάει!!

17:17

1' Έναρξη της αναμέτρησηε

17:16

Η ΠΑΕ Ολυμπιακός τιμήθηκε από τον Τύρναβο με τον Σάββα Θεοδωρίδη να παίρνει την τιμητική πλακέτα.

Περισσότερα μέχρι 17:15
17:15

Όλα έτοιμα για την έναρξη του αγώνα

17:14

Ο Ολυμπιακός δεν έχει αντιμετωπίσει ποτέ ξανά τον Τύρναβο.

17:13

H ρεβάνς είναι την άλλη εβδομάδα στο γήπεδο Καραϊσκάκη

17:11

Ο Μέγιερι θα πάρει θέση κάτω από τα δοκάρια, ο Σιόβας με τον Βούρο στο κέντρο της άμυνας, ο Γιαννούλης (αριστερά) και ο Σαλίνο (δεξιά) στα άκρα, Πελέ και Μπουχαλάκης θα βρεθούν στον άξονα της μεσαίας γραμμής, Ντουρμάζ και Γκαζαριάν θα είναι οι δύο εξτρέμ και οι Διαμαντάκος, Μπενίτες θα αποτελέσουν το δίδυμο στην επίθεση.

17:09

Ο Ολυμπιακός δεν θα έχει τον κόσμο του στο πλευρό του λόγω της απαγόρευσης μετακίνησης των φιλάθλων του.

17:06

Διαιτητές: Λαμπρόπουλος (Ηλείας), Αλεξέας (Μεσσηνίας) και Πετρόπουλος (Αρκαδίας).

17:06

Η ενδεκάδα της ομάδας του Ολυμπιακού για το ματς με τον Τύρναβο: Μέγιερι, Σαλίνο, Βούρος, Σιόβας, Γιαννούλης, Πελέ, Μπουχαλάκης, Γκαζαριάν, Ντουρμάζ, Μπενίτες και Διαμαντάκος.