ΤελικόΑπόκρυψη Σχολίων
16:49

90+3' Λήξη στο ματς

16:48

90+2' Κίτρινη στον Σολτάνι

16:47

90+1' Κίτρινη στον Νάνο

16:47

90+1' Μεγάλη φάση με τον Μπεργκ. Ο Σουηδός βγήκε φάτσα με τον Κυριακίδη, πλάσαρε, αλλά ο πορτιέρο της Ξάνθης έκανε σωτήρια επέμβαση.

16:46

90' Αλλαγή για την Ξάνθη. Ο Φερνάντεθ στην θέση του Παπαστεριανού.

16:44

Ο Μπεργκ έφυγε ωραία από αριστερά, έκανε χαμηλά το γύρισμα στον Καρέλη που πέφτοντας πλάσαρε και ισοφάρισε για τον Παναθηναϊκό.

Περισσότερα μέχρι 16:43
16:43

87' Ισοφαρίζει ο Παναθηναϊκός!

16:40

83'Κίτρινη στον Λισγάρα για φάουλ στον Πέτριτς

16:36

80' Σουτ του Πέτριτς αποκρούει εντυπωσιακά σε κόρνερ ο Κυριακίδης. Μεγάλη φάση για τον Παναθηναϊκό.

16:31

75' Τρίτη αλλαγή για τον Παναθηναϊκό. Ο Μπεργκ στην θέση του Κλωναρίδη.

16:30

74' Ύστερα από λάθος του Ταυλαρίδη έγινε η σέντρα με τον Λουσέρο να σουτάρει λίγο άουτ.

Περισσότερα μέχρι 16:27
16:27

72' Κίτρινη κάρτα στον Πέτριτς

16:26

Ο Μπεργκ θα μπει σε λίγο στο ματς

16:23

68' Σουτ του Ζέκα μέσα στην επριοχή, η μπάλα φεύγει αρκετά άουτ

16:21

65' Αλλαγή για την Ξάνθη. Ο Βασιλακάκης στην θέση του Καπετάνου.

16:18

62' Κίτρινη στον Ταυλαρίδη

16:17

Προφανώς ο Ζέκα θα γυρίσει πάλι σε θέση δεξιού μπακ

16:16

60' Δύο αλλαγές για τον Παναθηναϊκό: Εκτός αγώνα οι Τριανταφυλλόπουλος, Μέντες, στην θέση τους οι Λαγός και Πέτριτς.

16:15

Πολύ κακός δημιουργικά ο Παναθηναϊκός, δεν έχει καταφέρει να φτιάξει ούτε μία κλασική ευκαιρία, εκτός από 1-2 σουτ που μπλοκάρε εύκολα ο Κυριακίδης.

Περισσότερα μέχρι 16:10
16:10

54' Σουτ του Καρέλη εύκολα στην αγκαλιά του Κυριακίδη η μπάλα

16:10

53' Σουτ του Ουάλας μπλοκάρει ο Κοτσόλης

16:01

46' Έναρξη του δεύτερου μέρους