Πανιώνιος - Παναθηναϊκός

1 - 1
Γήπεδο Νέας Σμύρνης
Novasports 2
90+2`Απόκρυψη Σχολίων
21:33

90+3` Λήξη του ματς

Περισσότερα μέχρι 21:18
21:18

90+2` Ο Μασούρας αντί του Κολοβού!

21:17

90+2` Ο Πράνιτς κάνει... τσαφ μέσα στην περιοχή!

21:16

90+1` Κίτρινη ο Ζέκα

21:16

90+1` Κακό κοντρόλ του Πέτριτς, στην κάθετη του Κλωναρίδη, χάνεται η ευκαιρία

21:16

90` Γυριστό του Γιάννου στην περιοχή, αποκρούει ο Στιλ!

21:13

88` Στην κόντρα ο Παναθηναϊκός, σουτ του Ζέκα πιάνει ο Γιαννακόπουλος!

21:13

87` Ο Στιλ πέφτει στη δεξιά του γωνία και αποκρούει το πέναλτι του Κολοβού!

21:12

86` Κίτρινη στον "Σίφο"

21:12

86` Ο Σίλντενφελντ ανατρέπει τον Γιάννου, δίνει πέναλτι ο Μάνταλος

21:10

84` Μπαλιά του Χουχούμη από αριστερά, τακουνάκι του Πέτριτς, μπλοκάρει ο Γιαννακόπουλος

21:07

81` Ο Παντίδος κόβει έγκαιρα τον Καρέλη μες στην περιοχή

21:06

81` Ο Μπούζας στη θέση του Μπουμάλ

21:04

78` Ο Γιαννακόπουλος αποκρούει αρχικά το σουτ του Δώνη, ο Κλωναρίδης γυρίζει και από κοντά ο Μπεργκ το 1-1!

Περισσότερα μέχρι 21:02
21:02

76` Ο Κλωναρίδης αντί του Ατζαγκούν

21:00

74` Φάση διαρκείας στα καρέ του Πανιωνίου, ο Παντίδος βάζει σωτήρια την κόντρα στο σουτ του Πέτριτς

20:56

71` Γύρισμα του Ταυλαρίδη, ο Στιλ κάνει "τσαφ" και κόρνερ!

20:52

66` Δυνατό σουτ του Πράνιτς έξω από την περιοχή, λάθος εκτίμηση του Γιαννακόπουλου που πάει να μπλοκάρει, κόρνερ

20:51

66` Ο Μπεργκ κάνει την παράλληλη μπαλιά από αριστερά στην περιοχή, απομάκρυνε η άμυνα

20:51

64% κατοχή ο Παναθηναϊκός

20:49

63` Ο Δώνης αντί του Λαγού

Περισσότερα μέχρι 20:42
20:42

Σφίξιμο στον δικέφαλο ο "Κάνιο"

20:40

55` Ο Πάνος στη θέση του Ιμπαγάσα, που έχει ενοχλήσεις

20:40

54` Συρτό σουτ του Καρέλη δεξιά από το ύψος της περιοχής, άουτ

20:38

52` Ο Πέτριτς δεξιά κλέβει την μπάλα, κάνει κάθετη στον Καρέλη αλλά ο Γιαννακόπουλος κάνει έξοδο και διώχνει με τα πόδια την προβολή του

20:36

51` Οι παίκτες του Παναθηναϊκού γυρίζουν καλά την μπάλα, αλλά ο Ατζαγκούν από το ύψος της περιοχής σουτάρει πολύ άστοχα

Περισσότερα μέχρι 20:31
20:31

46` Έναρξη δευτέρου μέρους

20:31

46` Καρέλης στη θέση του Μπαϊράμι

Περισσότερα μέχρι 20:16
20:16

45+1` Λήξη του πρώτου μέρους

20:10

40` Ωραία σέντρα του Μπουμάλ από δεξιά στο δεύτερο δοκάρι, αμαρκάριστος ο Ιμπαγάσα πιάνει κεφαλιά άουτ!

20:09

Υπενθυμίζουμε οτι ο Καμερουνέζος είχε σκοράρει και στο ματς του 1ου γύρου στη Λεωφόρο