Απόκρυψη Σχολίων
21:25

90+6` Λήξη του ματς

21:24

90+4` Εκτέλεση φάουλ του Κονέ, πέφτει στη γωνιά του ο Ιτάνζ και απομακρύνει

Περισσότερα μέχρι 21:20
21:20

90+1` Μόνος ο Μιλοσάβλιεφ απέναντι από τον Ιτάνζ, σουτάρει ψηλά και άουτ!

21:19

89` Ο Περέιρα εκτός και μέσα ο Σαββίδης

21:18

88` Ο Μιλοσάβλιεφ χάνει κι άλλη ευκαιρία, προσπαθώντας να κρεμάσει ανεπιτυχώς τον Ιτάνζ

21:15

86` Ο Νικολακάκης αντί του Γεωργιάδη

21:15

85` Μπαλιά στην πλάτη της άμυνας, ο Σοτέλο από καλή θέση, άουτ

21:12

83` Κίτρινη στον Ιτάνζ για καθυστέρηση

21:12

82` Σέντρα από τα δεξιά, παρεμβάλλεται με το κεφάλι ο Σκόνδρας και η μπάλα περνάει κόρνερ δίπλα από το κάθετο δοκάρι!

21:10

80` Κόρνερ από δεξιά, ο Κονέ νικάει στον αέρα την άμυνα του ΠΑΟΚ και κάνει το 1-2!

21:09

79` Σέντρα από δεξιά, καλή κεφαλιά του Τομάς, άουτ πάνω από τα δοκάρια

Περισσότερα μέχρι 21:07
21:07

O Γκολάσα ανατρέπεται από τον Μάγκα στην περιοχή στο 76`, "παίζετε" είπε ο Παππάς, διαμαρτυρίες από τον ΠΑΟΚ

21:02

72` Kόντρα του Λεβαδειακού από αριστερά με τον Μιλοσάβλιεφ που δίνει στον Σοτέλο που σουτάρει άψυχα πανω στον Ιτάνζ

21:00

Με ράμματα στο πόδι αγωνίζεται στο δεύτερο ημίχρονο ο #Vitor που δέχτηκε σκληρό μαρκάρισμα #PAOK

20:59

69` Κόρνερ του Βούκτσεβιτς, ο Κονέ πιάνει την κεφαλιά άουτ, ενώ ο Γεωργιάδης ήταν σε καλύτερη θέση πίσω του!

20:57

67` Κίτρινη ο Γκόμεζ

Περισσότερα μέχρι 20:52
20:52

62` Ο Ποζατζίδης αντί του Βίτορ

20:52

62` Επικίνδυνο γύρισμα του Μιλοσάβλιεφ από αριστερά, διώχνει σωτήρια ο Κάτσε

20:51

Τραυματίας και ο Βίτορ, αποχωρεί υποβασταζόμενος

20:50

60` Φάουλ από τα δεξιά, ο Σοτέλο στο δεύτερο δοκάρι πιάνει την κεφαλιά ανενόχλητος, μπλοκάρει με τη δεύτερη ο Ιτάνζ

20:47

58` Ο Γιακουμάκης αντί του Σκέμπη

20:46

Το φοβερό στην κάρτα του "Παπ" είναι πως τη δέχτηκε βγαίνοντας, γιατί κάτι είπε στον Παππά! Στη συνέχεια τα άκουσε πάντως από τον Άγγελο...

20:43

53` Ο Γκολάσα στη θέση του Παπαδόπουλου

20:43

54` Κίτρινη ο Παπαδόπουλος

20:41

51` Ο Περέιρα με δυνατό αριστερό σουτ μέσα από την περιοχή μετά από λανθασμένη απομάκρυνση κάνει το 0-2!

20:39

49` Kίτρινη στον Ρατς για φάουλ στον Βούκτσεβιτς

Περισσότερα μέχρι 20:36
20:36

46` Φάουλ σαν σέντρα-σουτ του Ρατς στο δεύτερο δοκάρι, δεν προλαβαίνει κανείς την μπάλα

20:35

Δίχως αλλαγές οι δυο ομάδες

20:35

46` Έναρξη δευτέρου μέρους

Περισσότερα μέχρι 20:17
20:17

45+3` Λήξη του πρώτου μέρους

20:15

45+1` Ο Μιλοσάβλιεφ κινήθηκε έξω από την περιοχή και σούταρε με το αριστερό δυνατά, δύσκολα ο Ιτάνζ!

Περισσότερα μέχρι 20:08
20:08

39` Φάουλ του Κονέ από τα αριστερά, γύρω στα 25μ. άουτ

19:59

30` Ο Σοτέλο στη θέση του Σάντσες

19:56

27` Ωραία κόντρα του ΠΑΟΚ, ο Παπαδόπουλος κόβει δεξιά στον Περέιρα που αρχικά μοιάζει να χάνει την μπάλα, αδειάζει τον Σκέμπη και σουτάρει στο κάθετο δοκάρι!

19:54

Η φάση ξεκίνησε όταν ο Τζαβέλλας στο έδαφος έδενε τα κορδόνια του, ο Μάντζιος πήγε από πάνω του, αρχικά είπαν κάτι σε ήρεμο τόνο και μετά ο παίκτης του ΠΑΟΚ σηκώθηκε και πιάστηκαν στα χέρια!

Περισσότερα μέχρι 19:52
19:52

23` Ο Παππάς αποβάλλει με απευθεία κόκκινη και τους δυο παίκτες!! Αποβολή για Μάντζιο και Τζαβέλλα

19:51

Απειλείται συμπλοκή, αλλά επενέβησαν οι ψυχραιμότεροι

19:51

Ένταση από το πουθενά του Μάντζιου με τον Τζαβέλλα!

19:44

15` Κόρνερ από αριστερά, ο Μάγκας πιάνει την κεφαλιά στο ύψος του πέναλτι, άουτ

19:43

13` Εκτός θέσης ο Σηφάκης, ο Σαλπιγγίδης πιάνει το βολέ από τα δεξιά, άουτ!

19:41

12` Μετά από φάση διαρκείας, ο Τζαβέλλας από κοντά κάνει το 1-0! Ο Σηφάκης απέκρουσε αρχικά δύσκολα την κεφαλιά του σκόρερ από το φάουλ του Ρατς, αλλά και το κοντινό σουτ του Σαλπιγγίδη στη συνέχεια, με τον Κλάους να κάνει την κεφαλιά-πάσα στον Τζαβέλλα!

Περισσότερα μέχρι 19:35