92'Απόκρυψη Σχολίων
21:22

ΤΕΛΟΣ ΤΗΣ αναμέτρησης

21:20

92' Γκολ για τον Παναθηναϊκό! Από κάθετη του Δώνη, ο Μπεργκ βγαίνει τετ α τετ και κάνει το 4-0!

21:17

88' Σουτ του Κλωναρίδη μπλόκαρε ο Αθανασιάδης

21:13

83' Τρίτη αλλαγή για τον Παναθηναϊκό. Ο Ντίνας αντί του Πράνιτς

21:13

Από το ριπλέι φάνηκε πως στο τρίτο γκολ του Παναθηναϊκού, ο Ζέκα ήταν σε θέση οφσάιντ

21:13

81' Αλλαγή για τον Πανθρακικό. Ο Χρήστου αντί του Τσουμάνη.

21:10

80' Διπλή αλλαγή για Παναθηναϊκό. Κλωναρίδης και Ντίνας αντί των Καρέλη και Πέτριτς.

Περισσότερα μέχρι 21:08
21:08

79' ΓΚΟΛΑΡΑ! Ο Νάνο βγάζει την σέντρα και ο Ζέκα με υπέροχη κεφαλιά γράφει το 3-0!

21:06

Το ριπλέι έδειξε πως σε προηγούμενη φάση, ο Σίλντενφιλντ βρήκε καθαρά την μπάλα με το χέρι μέσα στην περιοχή του Παναθηναϊκού. Δικαίως φωνάζουν για πέναλτι οι φιλοξενούμενοι

21:05

76' Νέα μεγάλη ευκαιρία για τον Παναθηναϊκό! Ο Πέτριτς κινείται ωραία μέσα στην περιοχή, κάνει και το σουτ, όμως η μπάλα έφυγε λίγο άουτ

21:03

74' Τεράστια ευκαιρία για τον Πανθρακικό! Ο Μπαϊκαρά ...αδειάζειε μέσα στην περιοχή τους Ζέκα και Σίλντενφελντ, πλασάρει, όμως ο Μπούρμπος πάνω στην γραμμή διώχνει την τελευταία στιγμή

21:00

72' Τεράστια ευκαιρία για το Τριφύλλι. Ο Καρέλης κάνει το σουτ μέσα από την περιοχή, η μπάλα ελάχιστα δίπλα από το δοκάρι

20:59

Ωραία συνεργασία Μπεργκ - Πράνιτς, σουτ του τελευταίου στα σώματα των αμυντικών

20:56

67' Νέα καλή στιγμή για τον Παναθηναϊκό, κεφαλιά του Μπεργκ, η μπάλα φεύγει αουτ

Περισσότερα μέχρι 20:53
20:53

65' Δυνατό σουτ του Καρέλη, η μπάλα φεύγει άουτ

20:49

60' Τεράστια ευκαιρία για τον Παναθηναϊκό! Ο Καρέλης φεύγει ωραία στην κόντρα, στρώνει στον αμαρκάριστο Μπεργκ, όμως αυτός πλασάρει πάνω στον Αθανασιάδη

20:46

Διπλή αλλαγή για τον Πανθρακικό. Στη θέση του Λαδάκη Ρομέου και στη θέση του Τζάνη ο Οκάτζι

20:45

57' Ο Μπεργκ φεύγει στην κόντρα, αργεί πολύ και ο Εμπόου τον προλαβαίνει ξανά και κόβει ένα... σίγουρο γκολ!

20:43

55' Νεύρα Πέτριτς - Μεχία για ένα μαρκάρισμα

20:41

52' Φάση διαρκείας για τον Πανθρακικό, τελικά η μπάλα κοντράρει στο σουτ του Ντιγκινί και φεύγει κόρνερ

20:40

51' Γκολ για τον Παναθηναϊκό! Μετά από εκτέλεση κόρνερ, ο Πέτριτς πετάγεται στο δεύτερο δοκάρι και κάνει το 2-0 μετά από κεφαλιά - πάσα του Σίλντεφνελντ.

Περισσότερα μέχρι 20:37
20:37

49' Κίτρινη κάρτα στον Μέντες για ένα σκληρό φάουλ στον Τζάνη

20:33

46' Έναρξη δευτέρου ημιχρόνου

Περισσότερα μέχρι 20:16
20:16

45+1' Τέλος πρώτου ημιχρόνου

20:16

O Νάνο κόβει την αντεπίθεση του Πανθρακικού με άλλο ένα εντυπωσιακό σπριντ και η εξέδρα τον αποθεώνει!

20:11

40' Από σέντρα του Μπαϊκαρά, σουτ ο Ντιγκινί στην κίνηση, η μπάλα φεύγει άουτ

20:11

39' Σουτ του Μπεργκ, ο Αθανασιάδης σώζει με τα πόδια...

Περισσότερα μέχρι 20:08
20:08

38' Καλή στιγμή για τον Πανθρακικό! Ο Μπαϊκαρά βγάζει την σέντρα, η μπάλα περνάει από όλους, φτάνει στον Ντιγκινί, αυτός σουτάρει, όμως κοντράρει στα σώματα.

20:07

36' ΤΕΡΑΣΤΙΑ ευκαιρία για τον Παναθηναϊκό! Ο Μπεργκ φεύγει ολομόναχος στην πλάτη της άμυνας, αργεί πάρα πολύ και τελικά σουτάρει ψηλά άουτ

20:04

Στο 33', μετά από ωραία ενέργεια του Μπαϊκαρά, ο Πανθρακικός πήρε το πρώτο του κόρνερ, το οποίο όμως πέρασε χωρίς να γίνει κάποια φάση

19:58

27' Τεράστια ευκαιρία για τον Παναθηναϊκό! Μετά από κόρνερ, ο Μπεργκ παίρνει την πρώτη κεφαλιά, όμως ο Μέντες από κοντά σε κενή εστία δεν προλαβαίνει να γράψει το 2-0

19:57

27' Μεγάλη ευκαιρία για τον Παναθηναϊκό! Σουτ του Πέτριτς έξω από την περιοχή, πέφτει και διώχνει σε κόρνερ ο Αθανασιάδης

19:55

«Πρωτάθλημα θα πάρουμε, όλους θα τους τρελάνουμε»... τραγουδά η Λεωφόρος!!

Περισσότερα μέχρι 19:51
19:51

20' Ο Παναθηναϊκός έχει τον έλεγχο του ματς, αν και στα τελευταία λεπτά ο Πανθρακικός προσπαθεί να βγει μπροστά...

19:47

ΦΟΒΕΡΗ κούρσα του Νάνο για να γλιτώσει ένα κόρνερ!!! Εντυπωσιακός ο Ισπανός...

19:46

15' Απειλεί ο Παναθηναϊκός από το κόρνερ, όμως πρώτα ο Μπεργκ και μετά ο Λαγός δεν μπορούν να σουτάρουν και να σκοράρουν από κοντά

19:45

14' Καλό σουτ του Μπεργκ, η μπάλα κοντράρει και φεύγει κόρνερ!

19:40

Ο Λαγός είναι στο έδαφος εδώ και λίγα λεπτά, από ένα πολύ σκληρό μαρκάρισμα που δέχθηκε. Τώρα σηκώθηκε...

19:40

9' Ο Τσουμάνης κάνει την σέντρα, διώχνει την τελευταία στιγμή ο Μέντες!

Περισσότερα μέχρι 19:32
19:32

2' Πολύ καλό σουτ του Μπεργκ, λίγο άουτ

19:31

1' Γκολ για τον Παναθηναϊκό!!! Μόλις στα 15 δευτερόλεπτα ο Καρέλης κάνει το 1-0. Το πιο γρήγορο φετινό γκολ!!!!

19:31

1' Έναρξη της αναμέτρησης

19:30

Οι δύο ομάδες βγήκαν στον αγωνιστικό χώρο

19:27

Και αναπληρωματικοί για τον Πανθρακικό θα είναι οι Πασχαλάκης, Πέρεζ, Χασομέρης, Ζδράβος-Ρίζος, Χρήστου, Ρομέου και Οκάτσι.

19:25

Περίπου 7.000 κόσμος στο γήπεδο πλέον

Περισσότερα μέχρι 19:22
19:22

Στον πάγκο για τον Παναθηναϊκό: Κοτσόλης, Χουχούμης, Τριανταφυλλόπουλος, Κλωναρίδης, Ατζαγκόύν, Δώνης, Ντίνας.

Περισσότερα μέχρι 19:08
19:08

Περίπου 3.000 αυτή την ώρα στο γήπεδο

19:08

Θυμίζουμε πως ο Παναθηναϊκός ψάχνει... εκδίκηση για την περσινή ήττα από την ομάδα της Κομοτηνής στην Λεωφόρο!

19:07

Πανθρακικός: Αθανασιάδης, Παπαγεωργίου, Μεχία, Τζάνης, Ντιγκινί, Κάσες, Εμπόου, Τσουμάνης, Μπαϊκαρά, Λαδάκης, Ποτουρίδης.

19:07

Η ενδεκάδα του Παναθηναϊκού: Στιλ, Μέντες, Λαγός, Μπεργκ, Ζέκα, Καρέλης, Νάνο, Σίλντενφελντ, Μπούρμπος, Πράνιτς, Πέτριτς.