ΠΑΟΚ - Γκιγνκάμπ

1 - 2
Γήπεδο Τούμπας
Ant1
90+3'Απόκρυψη Σχολίων

23:45

83' Τελείωσαν ολα... ο Μπουβουέ στην κόντρα και με σουτάρα κάνει το 1-2!

Περισσότερα μέχρι 23:39
23:39

77' Αλλαγή για τον ΠΑΟΚ. Ο Μαντούρο αντί του Κάτσε

23:38

Ο Κεμπράτ στο ματς αντί του Μαντάν.

23:36

73' Μεγάλη ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ! Ο Κλάους κοντρολάρει μέσα στην περιοχή, γυρίζει το σώμα του και σουτάρει από δύσκολη θέση, όμως η μπάλα φεύγει ελάχιστα δίπλα από το δοκάρι

23:34

72' Σουτ του Σανκαρέ, πάνω από την εστία του ΠΑΟΚ

23:33

70' Έχει ανέβει λίγο ο ΠΑΟΚ, αλλά πρέπει να... τρέξει για το γκολ!

Περισσότερα μέχρι 23:23
23:23

61' Αλλαγή για τον ΠΑΟΚ. Ο Παπαδόπουλος αντί του Σαλπιγγίδη

23:22

59' Καλή ευκαιρία για την Γκινγκάμπ! Ο Ζιρές πιάνει το δυνατό σουτ εντός περιοχής, όμως ο Γλύκος αποκρούει!

23:15

53' Αλλαγή στον ΠΑΟΚ. Ο Μάρτενς αντί του Γκολάσα

23:15

53' Κίτρινη κάρτα στον Σκόνδρα

23:15

52' Τεράστια ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ! Ο Αθανασιάδης με κοντινή κεφαλιά σημαδεύει το δοκάρι, ενώ δεν μπορεί να σκοράρει ούτε με την δεύτερη κεφαλιά από κοντά!

Περισσότερα μέχρι 23:14
23:14

Κίτρινη στον Λεβέκ για φάουλ εκτός φάσης

23:08

46' Αλλαγή για την Γκινγκάμπ. Ο Πιέ στην θέση του Γιαταμπαρέ.

23:07

46' Έναρξη δευτέρου ημιχρόνου

σχόλιο από Χρηστος
κ τον ΠΑΟΚ δεν το βλεπω καλα σημερα,αλλα μακαρι να νικησει κ να συνεχισει στην ευρωπη
Περισσότερα μέχρι 22:53
22:53

Τέλος ημιχρόνου! Ο ΠΑΟΚ θέλει ΜΟΝΟ νίκη, άρα και γκολ στην επανάληψη...

22:47

41' Ο Μπουβουέ ξανά μόνος του εντός περιοχής παίρνει την κεφαλιά, όμως η μπάλα φεύγει άουτ!

22:45

40' Μεγάλη ευκαιρία για την Γκιγνκάμπ! Ο Μπουβουέ με κοντινή κεφαλιά στέλνει την μπάλα λίγο πάνω από την εστία του Γλύκου!

Περισσότερα μέχρι 22:43
22:43

38' Κίτρινη κάρτα στον Τζαβέλλα

22:41

35' Σουτ του Κάτσε, δεν είναι καλό, μπλοκάρει εύκολα ο πορτιέρο των Γάλλων

22:38

32' Δοκάρι για την Γκινγκάμπ! Οι Γάλλοι φεύγουν στην κόντρα, ο Μαντάν κάνει το σουτ εντός περιοχής, όμως η μπάλα αργά - αργά σταματάει στο δοκάρι. Τυχερός ο ΠΑΟΚ!

22:35

30' Μοιρασμένο ματς, με τον ΠΑΟΚ να έχει την πρωτοβουλία στα τελευταία λεπτά.

22:35

29' Ωραία μπαλιά του Περέιρα για τον Ρατς, ο Ρουμάνος δεν προλαβαίνει την μπάλα για να την στείλει στα δίχτυα για ελάχιστα...

Περισσότερα μέχρι 22:28
22:28

23' Γκολ για τον ΠΑΟΚ! Ο Κλάους εκτελεί, σημαδεύει σωστά και 1-1!

22:27

O Κλάους μέσα στην περιοχή γυρίζει την μπάλα και ο Γιάκομπσεν την σταματάει με το χέρι! Σωστό πέναλτι!

22:27

22' Πέναλτι για τον ΠΑΟΚ!

22:22

Παγωμένος ο ΠΑΟΚ μετά το γκολ...

22:19

Κίτρινη κάρτα στον Αθανασιάδη

22:17

12' Σουτ του Κάτσε, μπλοκάρει ο πορτιέρο των Γάλλων

Περισσότερα μέχρι 22:12
22:12

7' Γκολ για την Γκινγκάμπ και 0-1! Μετά από εκτέλεση φάουλ, ο Μπουβουέ πηδάει πιο ψηλά από όλους και με ωραία κεφαλιά γράφει το 0-1

22:10

5' Αναγνωριστικό ματς σε αυτά τα πρώτα λεπτά

22:05

1' Έναρξη της αναμέτρησης

Περισσότερα μέχρι 21:50
21:50

Στο άλλο ματς του ομίλου η Φιορεντίνα υποδέχεται στο «Αρτέμιο Φράνκι» την Ντιναμό Μινσκ, σε ένα ματς χωρίς βαθμολογικό ενδιαφέρον.

21:50

Θυμίζουμε πως ο ΠΑΟΚ θέλει μόνο νίκη, καθώς σε ισοβαθμία η Γκινγκάμπ είναι από πάνω...

21:50

Η βαθμολογία στο 11ο όμιλο: 1.Φιορεντίνα (13) 2.Γκινγκάμπ (7) 3.ΠΑΟΚ (7) 4.Ντιναμό Μινσκ (1)

21:49

Οι βοηθοί είναι οι Πάτρικ Λάνγκαμπ και Μπας Βαν Ντόνγκεν. Επιπρόσθετοι βοηθοί είναι οι Πέτερ Γιάνσεν και Ντένις Χίγκλερ. Τέταρτος ο Μάριο Ντικς.

21:49

Ο Ολλανδός Κέβιν Μπλομ θα διαιτητεύσει τον αγώνα.

21:49

Αναπληρωματικοί Γκινγκάμπ: Γκισάρ, Σανκό, Μπασά, Κεμπράτ, Ντος Σάντος, Πιέ και Αλιουί.

21:49

Γκινγκάμπ: Λοσλ, Γιάκομπσεν, Ανγκουά, Σορμπόν, Λεβέκ, Σανκαρέ, Μπουβουέ, Μαθίς, Γιαταμπαρέ, Ζιρές και Μαντάν.

21:49

Πάγκος ΠΑΟΚ: Ιτάνζ, Σπυρόπουλος, Ποζατζίδης, Μαντούρο, Μάρτενς, Κίτσιου και Παπαδόπουλος.

21:48

ΠΑΟΚ: Γλύκος, Σκόνδρας, Τζαβέλλας, Ρατς, Βίτορ, Γκολάσα, Κάτσε, Τζανδάρης, Περέιρα, Σαλπιγγίδης και Κλάους. Αρχηγός ο Κλάους.