90'Απόκρυψη Σχολίων
23:38

ΤΕΛΟΣ της αναμέτρησης! 4-2 ο Ολυμπιακός συνεχίζει στο Γιουρόπα

23:36

90+2' Kόκκινη ο Αντου για φάουλ στον Κασάμι

23:33

ΤΕΛΟΣ στο άλο ματς. Γιουβέντους - Ατλέτικο 0-0. Ο Ολυμπιακός είναι στο Γιουρόπα!

Περισσότερα μέχρι 23:32
23:32

90' ΓΚΟΟΟΟΟΛ! Ο Αφελάει σε τετ α τετ δεν αστοχεί και γράφει το 4-2

23:31

89' Αλλαγή για τον Ολυμπιακό. Ο Σιόβας στην θέση του Τσόρι

23:31

88' Αλλαγή για τον Ολυμπιακό. Ο Μπενίτες στην θέση του Μήτρογλου

23:30

87' Γκολ ο Ολυμπιακός!! Μετά από φάση διαρκείας ο Μήτρογλου πάνω στην γραμμή στέλνει την μπάλα στα δίχτυα για το 3-2

23:26

84' ΣΟυτ του Μαζουακού, η μπάλα φεύγει άουτ

23:26

84' Νέα μεγάλη ευκαιρία για τον Ολυμπιακό! Ο Μήτρογλου ολομόναχος πιάνει την κεφαλιά από κοντά, όμως ο Όλσεν μπλοκάρει

23:24

83' Κεφαλιά του Εντινγκά από κοντά, μπλοκάρει ο Όλσεν!

23:23

80' Γκολ για τη Μάλμε και 2-2. Σέντρα από δεξιά και ο Ρόζενμπεργκ από κοντά ολομόναχος γράφει το 2-2

23:22

Ο Σιμπίτσκι στο ματς, εκτός ο Θέλιν

23:21

79' Νέα μεγάλη ευκαιρία για τον Ολυμπιακό! Ο Αφελάει κάνει το σουτ, ο Όλσεν αποκρούει και ο Μήτρογλου από κοντά στέλνει την μπάλα άουτ

23:18

77' Αλλαγή για τον Ολυμπιακό. Ο Αφελάει πέρασε στην θέση του Φουστέρ

23:17

Το 0-0 ανάμεσα σε Γιουβέντους και Ατλέτικο παραμένει

Περισσότερα μέχρι 23:17
23:17

Αλλαγή για τη Μάλμε: Ο Θερν στη θέση του Ερικσον

23:15

73' Δυνατό σουτ του Τίνερχολμ για τη Μάλμε, η μπάλα φεύγει λίγο αόυτ!

23:14

Κίτρινη κάρτα στον Χάλστι

23:05

63' ΓΚΟΛΑΡΑ! Ο Μαζουάκου κάνει την σέντρα, η άμυνα διώχνει, όμως ο Τσόρι με σουτάρει στέλνει την μπάλα στα δίχτυα για το 2-1

23:03

61' Μεγάλη ευκαιρία για τον Ολυμπιακό! Μετά από κόρνερ η μπάλα στρώνεται στον Μανιάτη, όμως αυτός από κοντά σουτάρει ψηλά άουτ

Περισσότερα μέχρι 23:02
23:02

59' Γκολ για τη Μάλμε ΚΑΙ 1-1! Ο Φόρσμπεργκ φεύγει στην κόντρα, τρέχει από τη μεσαία γραμμή, γυρίζει στον Κρουν και αυτός πλασάρει ολομόναχος απέναντι από τον Ρομπέρτο για το 1-1

22:58

56' Αλλαγή για τη Μάλμε. Ο Κρουν στην θέση του Κονατέ

22:56

55' Σουτ του Φόρσμπεργκ, η μπάλα φεύγει άουτ χωρίς να ανησυχήσει ο Ρομπέρτο

22:52

50' Σέντρα - σουτ του Μαζουάκου, διώχνει σε κόρνερ ο Όλσεν

22:50

49' Ωραία κεφαλιά του Μποτία, η μπάλα φεύγει άουτ

22:48

46' Τι έχασε ο Μήτρογλου!!! Ο Φουστέρ μπαίνει ωραία στην περιοχή, γυρίζει την μπάλα, ο Μήτρογλου από πολύ κοντά πλασάρει, όμως ο Όλσεν αποκρούει με τα πόδια!

22:47

Έναρξη δευτέρου ημιχρόνου

Περισσότερα μέχρι 22:32
22:32

52-48 η κατοχή και 7-2 οι τελικές

22:32

45+1' Τέλος ημιχρόνου

22:31

45' Μετά από κόρνερ η άμυνα του Ολυμπιακού... κοιμάται, χάνει δύο κεφαλιές, όμως ο Ρομπέρτο βγαίνει και μπλοκάρει!

22:29

Στο άλλο ματς του Ομίλου, η Ατλέτικο πιέζει και ο Μπουφόν έχει κάνει ήδη δύο σπουδαίες αποκρούσεις!

22:26

41' Πιέζει η Μάλμε και κερδίζει το τρίτο κόρνερ της και μάλιστα μέσα σε λίγα λεπτά

22:25

39' Μετά από κόρνερ της Μάλμε, η μπάλα βρίσκει στο χέρι του Αμπιντάλ, όμως ο διαιτητής δεν το βλέπει

22:24

38' Δοκάρι για τη Μάλμε! Από εκτέλεση πλάγιο αουτ, ο Εντινγκά δεν βρίσκει καλά την μπάλα και την στέλνει στο δοκάρι του Ρομπέρτο και κόρνερ!

22:19

34' Ωραία κίνηση από τον Τσόρι, σουτ έξω από την περιοχή, μπόκάρει ο Όλσεν

22:18

33' Ο Μήτρογλου εντός περιοχής κάνει ένα πολύ κακό σουτ...

Περισσότερα μέχρι 22:16
22:16

31' Καλή στιγμή για τον Ολυμπιακό! Ο Μήτρογλου στρώνει στον Τσόρι, αυτός μπαίνει μόνος του στην περιοχή, ξαναστρώνει στον Έλληνα επιθετικό, όμως αυτός αργεί και η Μάλμε διώχνει

22:15

29' Κίτρινη κάρτα στον Αντού για το χτύπημα στον Μανιάτη

22:14

Ο Μανιάτης από μία τέτοια κλωτσιά είναι στο έδαφος και δεν μπορεί να σηκωθεί!

22:14

Η Μάλμε ρίχνει... ξύλο, πολλά σκληρά μαρκαρίσματα στο πρώτος μισάωρο!

22:11

64-36 η κατοχή και 5-0 οι τελικές για τον Ολυμπιακό

22:11

Κίτρινη κάρτα στον Ερικσον

22:09

Ο άσος του Ολυμπιακού δεν μπόρεσε πάντως να πανηγυρίσει, καθώς στην προσπάθεια του να στείλει την μπάλα στα δίχτυα, δέχθηκε ένα δυνατό χτύπημα από τον αντίπαλο!

22:09

22' Γκολ για τον Ολυμπιακό!!! Ο Κασάμι με κεφαλιά μέσα στην περιοχή φέρνει την μπάλα κοντά στην εστία και ο Φουστέρ από κοντά στέλνει την μπάλα στα δίχτυα και κάνει το 1-0

22:05

19' Καλή στιγμή για τον Ολυμπιακό! Ο Τσόρι με φάουλ φέρνει την μπάλα στην περιοχή, ο Μποτία πετάγεται, παίρνει την κεφαλιά, όμως στέλνει την μπάλα άουτ από καλή θέση

Περισσότερα μέχρι 22:00
22:00

Ο Ολυμπιακός είναι επικίνδυνος στην κόντρα και με τον Ομάρ έχει ήδη δημιουργήσει 2-3 καλές φάσεις

21:58

12' Νέα μεγάλη ευκαιρία για τον Ολυμπιακό! Ο Ομάρ κινείται ωραία, βγάζει την σέντρα, ο Μήτρογλου παίρνει την κεφαλιά από κοντά, όμως η μπάλα φεύγει άουτ

21:55

10' Τεράστια ευκαιρία για τον Ολυμπιακό! Ο Τσόρι μπαίνει στην περιοχή, κάνει τις ντρίπλες, γυρνάει την μπάλα, η άμυνα της Μάλμε δεν διώχνει σωστά, όμως ο Κασάμι από πολύ κοντά στέλνει την μπάλα πάνω στον πορτιέρο!

21:53

8' Πρώτο κόρνερ για τον Ολυμπιακό...

21:49

4' Σουτ του Φουστέρ έξω από την περιοχή, μπλοκάρει εύκολα ο Όλσεν