Μάλμε 3

23:37

Η Γιουβέντους επικράτησε 2-0 της Μάλμε και έφτασε τους 9 βαθμούς

23:37

Εφιαλτικό βράδυ για τον Ολυμπιακό. Κάκιστη εμφάνιση, η χειρότερη για φέτος και τραγικά λάθη στην άμυνα...

23:36

ΤΕΛΟΣ της αναμέτρησης

23:34

Πολύ άσχημα νέα, η Γιουβέντους έκανε το 2-0 στη Μάλμε και καθάρισε

Περισσότερα μέχρι 23:31
23:31

88' Γκολ για την Ατλέτικο, αλλά ακυρώνεται σωστά ως οφσάιντ

23:28

86' Κίτρινη Κάρτα στον Χιμένεθ

23:24

17-4 οι τελικές

23:24

80' ΤΕΡΑΣΤΙΑ ευκαιρία για την Ατλέτικο! Μετά από φάουλ, ο Χιμένεθ παίρνει την κεφαλιά αμαρκάριστος στη μικρή περιοχή, όμως η μπάλα φεύγει άουτ

Περισσότερα μέχρι 23:18
23:18

75' Νέα καλή στιγμή για την Ατλέτικο!  Κεφαλιά από τον Γκριεζμάν μετά από σέντρα του Χουαφράν λίγο άουτ.

23:16

72' Αλλαγή για τον Ολυμπιακό. O Μπουχαλάκης αντικαθιστά τον Ντομίνγκες

23:12

Αλλαγή για την Ατλέτικο. O Γκριεζμάν αντικαθιστά τον Μάντζουκιτς

23:10

68' Σουτ του Κασάμι, μπλοκάρει ο πορτιέρο της Ατλέτικο

23:09

65' Γκολ για την Ατλέτικο και 4-0. Φάουλ από κοντά, κεφαλιά του Μάντζουκιτς και η μπάλα στα δίχτυα...

23:05

62' Γκολ για την Ατλέτικο και 3-0! Ο Τουράν βγάζει ωραία την σέντρα και ο Μάντζουκιτς με υπέροχη κεφαλιά στέλνει την μπάλα στα δίχτυα του Ρομπέρτο

23:04

61' Αρκετά καλή κεφαλιά από τον Μήτρογλου μετά από σέντρα του Ομάρ που περνάει άουτ.

Περισσότερα μέχρι 23:02
23:02

59' Καλή στιγμή για την Ατλέτικο, με τον Μποτία να διώχνει σε κόρνερ την τελευταία στιγμή το σουτ του Μάντζουκιτς

22:58

55' Κίτρινη στον Φουστέρ για φάουλ στον Χιμένες.

22:57

Μετά το γκολ της Γιουβέντους, η βαθμολογία στον Όμιλο είναι:

Ατλέτικο 12

Μάλμε 3

22:56

53' Κίτρινη κάρτα στον Εντινγκά

22:54

Άσχημα νέα για τον Ολυμπιακό! Η Γιουβέντους μόλις έκανε το 0-1

Περισσότερα μέχρι 22:47
22:47

46' Δύο αλλαγές για τον Ολυμπιακό: Ο Κασάμι στην θέση του Αφελάι και ο Φουστέρ στην θέση του Μανιάτη

22:47

46' Αλλαγή για την Ατλέτικο: Ο Σουάρεθ στην θέση του Τιάγκο.

22:47

46' Έναρξη δευτέρου ημιχρόνου

22:32

ΕΦΙΑΛΤΗΣ! Μόνο αυτή η λέξη μπορεί να περιγράψει τα όσα έζησε ο Ολυμπιακός στο πρώτο ημίχρονο. Μπορεί κάτι να αλλάξει; Μόνο ο Μίτσελ ξέρει...

22:32

45+1' Τέλος ημιχρόνου

22:32

44' Νέα τεράστια ευκαιρία για την Ατλέτικο, ο Τουράν βγαίνει τετ α τετ, όμως καθυστερεί και ο Ρομπέρτο διώχνει με τα πόδια

22:24

38' Γκολ για την Ατλέτικο. Σέντρα από αριστερά, τραγικό τσαφ από τον Μποτία και ο Μάντζουκιτς αμαρκάριστος από κοντά κάνει το 2-0