Ελλάδα - Νησιά Φερόε

0 - 1
"Γ.Καραϊσκάκης"
NEΡΙΤ Sports-OTE Sports 1 HD
90+4`Απόκρυψη Σχολίων
23:36

90+4` Λήξη του αγώνα

23:32

Τέσσερα λεπτά οι καθυστερήσεις

23:31

89` Ο Κονέ κινείται διαγώνια και σουτάρει από πλάγια και αριστερά, η μπάλα βρίσκει στο οριζόντιο δοκάρι!

23:30

88` Ο Κ.Όλσεν στη θέση του Όλσεν

23:29

87` Κίτρινη ο Μανωλάς

23:29

87` Παράλληλο γύρισμα του Λάζαρου από αριστερά, περνάει και από τον Νίλσεν, κανείς στην πορεία της μπάλας!

23:28

85` Ο Φέρο στη θέση του Έντμουντσον

23:25

Η Ουγγαρία 1-0 τη Φινλανδία με Γκέρα στο 78`

23:24

Το "καθαρίζει" η Ρουμανία, πάλι γκολ ο Παπ και 2-0 τους Βορειοϊρλανδούς στο 79`

Περισσότερα μέχρι 23:20
23:20

78` Ο Μάνταλος αντί του Καράμπελα

23:19

1-0 η Ρουμανία στο 77` με Παπ τη Β.Ιρλανδία

23:17

75` Ο Γιουστίνουνσεν αντί του Χολστ

23:16

74` Καλό σουτ του Κονέ έξω από την περιοχή, άουτ

23:12

70` Σουτ του Χριστοδουλόπουλου από τα 25 μέτρα, αποκρούει με γροθιές ο Νίλσεν

23:11

69` Σέντρα από δεξιά του Τοροσίδη, στη μικρή περιοχή ο Κονέ σουτάρει άουτ!

Περισσότερα μέχρι 23:06
23:06

Γιούχες στο γήπεδο...

23:05

62` Ο Μαυρίας αντί του Καρέλη

23:04

61` Ο Έντμουντσεν παίρνει την μπαλιά, σε κανονική θέση και εκτελεί τον Καρνέζη για το 0-1.....

22:59

57` Κίτρινη στον Γκρέγκερσεν

Περισσότερα μέχρι 22:53
22:53

51` Γύρισμα του Νάες από δεξιά, σουτ στην κίνηση του Μπενιαμίνσον κάθετο δοκάρι και άουτ!!!

22:51

49` Κίτρινη ο Χάνσον για φάουλ στον Μανιάτη

22:50

Βγαίνει με το φορείο ο Μόρας, φαίνεται να έχει χτυπήσει στο πηγούνι

22:49

Τραυματίας στο έδαφος ο Μόρας

22:49

46` Ο Βάντχαμαρ βγαίνει από δεξιά, αλλά κάνει κάτι σαν σέντρα-σουτ, άουτ...

22:47

46` Έναρξη δευτέρου μέρους

22:47

46` Ο Αθανασιάδης στη θέση του Γκέκα

22:44

62%-38% η κατοχή και 6-5 τελικές

22:41

Ισοπαλία χωρίς τέρματα και στα άλλα δύο ματς του ομίλου της Εθνικής, Ουγγαρία-Φινλανδία και Ρουμανία-Β. Ιρλανδία

Περισσότερα μέχρι 22:34
22:34

45+2` Λήξη του πρώτου μέρους

22:33

45+2` Ο Έντμουντσον βγαίνει στην πλάτη της άμυνας και είναι στο τετ-α-τετ με τον Καρνέζη, αλλά ο γκολκίπερ μας αποκρούει με το κεφάλι!!

22:28

44` Σέντρα από αριστερά, κεφαλιά του Μπενιαμίνσεν, σε κόρνερ ο Καρνέζης!

22:24

38` Μεγάλη ευκαιρία για τον Χριστοδουλόπουλο που του στρώνεται η μπάλα στα δεξιά, αλλά το σουτ περνάει άουτ!

Περισσότερα μέχρι 22:23
22:23

37` Ο Μανωλάς κόβει σωτήρια τον Βάντχαμαρ που έμπαινε απειλητικά στην περιοχή

22:21

36` Στην κόντρα από δεξιά, βγαίνει η σέντρα, ο Γκέκας δεν προλαβαίνει και ο Καρέλης στο δεύτερο δοκάρι σουτάρει άουτ

22:19

33` Κίτρινη στον Όλσεν για φάουλ/σπρώξιμο εκτός φάσης στον Τοροσίδη

Περισσότερα μέχρι 22:04
22:04

2-3 οι τελικές για τα Φερόε...

22:04

18` Ωραία παράλληλη μπαλιά του Τόρο στο πρώτο δοκάρι από δεξιά, ο Νίλσεν προλαβαίνει τον Γκέκα και μαζεύει

22:03

Μερική... συσκότιση στο γήπεδο

22:03

17` Φάουλ του Όλσεν, αριστερά έξω από την περιοχή, η μπάλα βρίσκει στην έξω πλευρά του κάθετου δοκαριού και περνάει άουτ!

21:59

14` Κόρνερ του Χριστοδουλόπουλου από αριστερά, γυριστή κεφαλιά Κονέ στο πρώτο δοκάρι, άουτ

21:56

11` Ατομική προσπάθεια και σουτ του Χριστοδουλόπουλου από θέση πλάγια αριστερά, η μπάλα περνάει ξυστά από το κάθετο δοκάρι και καταλήγει πλάγιο

21:54

9` Μακρινό φάουλ του Χάνσον, μπλοκάρει ο Καρνέζης

Περισσότερα μέχρι 21:52
21:52

6` Σέντρα από δεξιά στην ελληνική περιοχή, διώχνει ο Τοροσίδης

21:45

1` Έναρξη της αναμέτρησης

21:43

Ετοιμα όλα για τη σέντρα

21:42

Ωρα για τον εθνικό μας ύμνο!

21:40

Από την 23άδα του Ρανιέρι, οι 7 δεν έχουν παίξει ποτέ στην Ανδρών...

Περισσότερα μέχρι 21:19
21:19

Διατητής του αγώνα είναι ο Ιταλός Στέφανο Ριτσόλι, με βοηθούς τους Φαβεράνι και Στεφάνι.