90'Απόκρυψη Σχολίων
21:23

Τέλος της αναμέτρησης

21:19

89' Ο Μπαϊράμι στην περιοχή, δεν σουτάρει, και... χαλάει το γκολ αφού ψάχνει τον Μπεργκ

Περισσότερα μέχρι 21:13
21:13

84' ΓΚΟΛΑΡΑ ο Μπεργκ!!! Σουτάρα ο Σουηδός και 3-1! ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΟ γκολ!!!

21:12

83' Ωραία σέντρα του Μπούι, κεφαλιά του Μπεργκ από κοντά, η μπάλα φεύγει άουτ

21:12

Η πρηγούμενη φάση ξεκίνησε από τον Δώνη κι όχι από τον Μπεργκ τελικά...

21:11

80' ΣΟυτ του Κλωναρίδη, αποκρούει δύσκολα ο Στεφανάκος

21:10

80' Τεράστια ευκαιρία για τον Παναθηναϊκό! Ο Μπεργκ χορεύει την άμυνα, γυρίζει στον Μπούι, αυτός σουτάρει από το πέναλτι, όμως ο Στεφανάκος αποκρούει

σχόλιο από dennis
exei mpei allagi o berg?
21:09

77' Κόκκινη κάρτα στον Κούσα!! Είδε δύο κίτρινες στην ίδια φάση. Την πρώτη για φάουλ στον Μπεργκ και την δεύτερη για κάτι που είπε στον διαιτητή

21:06

Αποθέωση για τον Μπεργκ: «Είναι τρελός ο Σουηδός»!

21:06

Δύο αλλαγέςγια τον Παναθηναϊκό. Ο Μπεργκ πέρασε αντί του Πέτριτς και ο Τριανταφυλλόπουλος αντί του Ρισβάνη

21:05

75' Πιέζει ο Παναιτωλικός και κερδίζει κόρνερ, το οποίο όμως δεν εκμεταλλεύεται

Περισσότερα μέχρι 21:02
21:02

Ετοιμάζεται να περάσει στο ματς ο Μάρκους Μπεργκ!!!

21:02

71': Αλλαγή για τον Παναιτωλικό με τον Μορένο στη θέση του Κόρμπου

21:00

71' Σέντρα του Μπούρμου, κεφαλιά του Μπούι η μπάλα φεύγει άουτ

20:56

66' Ο Κλωναρίδης φεύγει στην κόντρα, κάνει όμως κακό πλασέ και ο Στεφανάκος μπλοκάρει εύκολα

20:56

65' Κίτρινη κάρτα στον Μπούρμπο

20:54

64' Κίτρινη στον Κουτρομάνο για φάουλ στον Μέντες.

20:52

62' Γκολ για τον Παναιτωλικό και 2-1! Ο Κουτρουμάνος φεύγει από θέση οφσάιντ και με ωραίο πλασέ νικάει τον Κοτσόλη και μειώνει για τον Παναιτωλικό

20:50

60' Αλλαγή για τον Παναιτωλικό. Ο Μαρτίνεζ πέρασε στην θέση του Βασιλείου

20:50

60' Μόνος του στην περιοχή ο Μπούι,κ καθυστερεί όμως και τον προλαβαίνει ο Κουτρουμάνος

σχόλιο από ΠΑΝΑΘΑΣ
ΝΑΙ ΡΕ ΟΜΑΔΑΡΑΑΑΑΑ
Περισσότερα μέχρι 20:48
20:48

58' Γκολ ο Παναθηναϊκός! Ο Μπούι με ωραίο πλασέ εντός περιοχής γράφει το 2-0 μετά από ασίστ του Πέτριτς

20:46

56' Κίτρινη κάρτα στον Κοτσώλη για καθυστερήσεις

20:45

55' Μεγάλη ευκαιρία για τον Παναιτωλικό! Μετά από κόρνερ ο Βασιλείου παίρνει την κεφαλιά, ο Εντζενγκέλε παίρνει την δεύτερη κεφαλιά από κοντά, όμως στέλνει την μπάλα άουτ

20:44

54' Κίτρινη κάρτα στον Μπαϊράμι

20:44

53' Τεράστια ευκαιρία για τον Παναθηναϊκό, τραγικό λάθος από τον Πέτριτς! Ο Κούσας χάνει την μπάλα, ο Πέτριτς βγαίνει μόνος του τετ α τετ, όμως αργεί πάρα πολύ, κάνει ντρίπλες και ο αμυντικός του Παναιτωλικού τον προλαβαίνει και διώχνει!

20:41

50' Γκολ για τον Παναθηναϊκό! Ο Πέτριτς βρίσκει ωραία μέσα στην περιοχή τον Κλωναρίδη, αυτός κοντρολάρει και με δυνατό σουτ από κοντά κάνει το 1-0

20:35

46' Αλλαγή για τον Παναιτωλικό. Ο Γοδόι πέρασε στο ματς αντί του Μύγα

20:34

46' Ξεκίνησε το 2ο ημίχρονο

Περισσότερα μέχρι 20:33
20:33

Βγαίνουν οι ομάδες στον αγωνιστικό χώρο για να ξεκινήσει το δεύτερο ημίχρονο

20:32

Ο Μάρκους Μπεργκ κάνει ζέσταμα στο ημίχρονο και ο κόσμος τον αποθεώνει!

Περισσότερα μέχρι 20:16
20:16

45+2' Τέλος πρώτου ημιχρόνου

20:15

45+1' Καλή ευκαιρία για τον Παναθηναϊκό! Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Πράνιτς, πετάγεται στη γωνία του και διώχνει ο Στεφανάκος

20:13

43' Ο Μπούρμπος δίνει στον Μπαϊράμι, αυτός σουτάρει πάνω στα σώματα, όμως στην συνέχεια της φάσης ο Κλωναρίδης κάνει νέο σουτ από το πέναλτι, όμως η άμυνα του Παναιτωλικού διώχνει...

20:11

41' Νέα τεράστια ευκαιρία για τον Παναιτωλικό! Ο Κάπελ βγάζει την σέντρα από αριστερά, ο Παπουτσογιανόπουλος κάνει το σουτ αμαρκάριστος από πολύ κοντά, όμως ο Κοτσόλης αποκρούει!

20:10

41' Δυνατό σουτ του Δώνη, αποκρούει ο πορτιέρο του Παναιτωλικού σε κόρνερ!

20:10

40' Μεγάλη ευκαιρία για τον Παναιτωλικό! Ο Κάπελ φεύγει στην κόντρα, μπαίνει στην περιοχή αλλά καθυστερεί, κάνει το σουτ, όμως ο Κοτσόλης διώχνει με τα πόδια!

20:06

37' Κίτρινη κάρτα στον Μύγα

20:05

Αποβάλλεται από τον πάγκο του Παναιτωλικού ένα μέλος του επιτελείου, για διαμρτυρία

Περισσότερα μέχρι 20:04
20:04

34' Δοκάρι για τον Παναθηναϊκό! Μετά από εκτέλεση κόρνερ ο Ρισβάνης παίρνει την κεφαλιά από κοντά, όμως η μπάλα σταμάτησε στο δοκάρι

20:01

30'  Ο Παναθηναϊκός είχε την ευκαιρία να χτυπήσει στην κόντρα, όμως ο Μπαϊράμι έκανε ακόμα ένα λάθος και σπατάλησε την επίθεση...

19:54

25' Κάκιστο θέαμα από τον Παναιτωλικό, ο οποίος δεν περνάει ούτε την σέντρα!

19:50

Η κατοχή μπάλας είναι 65% - 35% υπέρ του Παναθηναϊκού

Περισσότερα μέχρι 19:48
19:48

20' Στο μισό γήπεδο πιέζει ο Παναθηναϊκός...

19:48

18' Ωραία συνεργασία του Δώνη με τον Μπαϊράμι, ο Σουηδός όμως δεν μπορεί να σουτάρει εντός περιοχής

19:41

11' Πιέζει πολύ ο Παναθηναϊκός που ψάχνει το γρήγορο γκολ

19:37

7' Ο Κοτσόλης βγαίνει μακριά από την εστία, προλαβαίνει την αντεπίθεση του Παναιτωλικό και με το διώξιμο βγάζει στην κόντρα τον Δώνη

Περισσότερα μέχρι 19:32
19:32

Διαιτητής του αγώνα ο Δασκαλόπουλος (Κορίνθου).

19:30

1' Έναρξη της αναμέτρησης